Вшануймо пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру

Дата: 29.09.2023 12:34

29 вересня 2023 року в Україні проводиться День пам’яті жертв Бабиного Яру. Сьогодні 82-річниця наймасовішого розстрілу в урочищі, який був проведений нацистами 29-30 вересня 1941 року. Тоді загинуло понад 33 тисячі людей.

День пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру | Любимівська сільська рада

Вшанування пам’яті тих, хто був розстріляний у Бабиному Яру, розпочалося після набуття Україною незалежності. У часи радянської влади, особливо в післявоєнний період, події Голокосту приховувалися, а розстріли в Бабиному Яру були представлені як вбивства “радянських громадян”, без згадки про євреїв.

«Ніколи знову» – це була відповідь цивілізованого світу на численні злочини тоталітарних режимів.

Світ має пам’ятати – геополітичний мир і безпека можливі тільки після повного знешкодження агресора та притягнення винних до відповідальності, як свого часу було покарано нацистських злочинців.