З Днем людей похилого віку

Дата: 01.10.2023 13:48

1 жовтня - дуже особлива дата. В цей день у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності: вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Міжнародний день похилого віку є символом єдності і спадкоємності поколінь.

Люди поважного віку - це скарб нації, джерело народної мудрості.

Цей день – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, і взагалі всім людям поважного віку за розбудову та розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Висловлюю слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Бажаю мирного неба над головою, довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

Коростенської районної

військової адміністрації                     Олег Рябой