З Днем юриста

Дата: 08.10.2023 08:00

Шановні юристи та працівники юридичної сфери!

З ДНЕМ ЮРИСТА !!!

Дозвольте сьогодні привітати вас з вашим професійним святом — Днем юриста! Його заснування на державному рівні є визнанням високої ролі вашої професії в житті суспільства і держави.

Свято під час війни. Велика кількість із захисників прав і свобод на юридичному фронті перетворилася на захисників життів мільйонів українців від ворожого сусіда. Інші продовжують виконувати свій професійний обов’язок – якісно, відповідально і самовіддано.

Бути юристом  — з одного боку дуже престижно і респектабельно, але з іншого — надзвичайно складно, так як ваша професія вимагає величезної відповідальності.

Бажаю вам не забувати про своє призначення! Професійних досягнень, успіхів, благополуччя, напористості, ентузіазму, бадьорості, щастя, особистих перемог і безперервного руху вперед.

Нехай кожен день буде в радість, а справедливість торжествує!

Мирного неба, духовної стійкості, та скорішої Перемоги!

Коростенської районної

військової адміністрації                                                                                     Олег РЯБОЙ