У Житомирі 10 жовтня проходитиме інтерактивний вуличний івент «Стежка ментального здоров’я»

Дата: 09.10.2023 15:51

Щороку 10 жовтня у світі та в Україні відзначається День ментального здоров’я.

Мета свята – привернути увагу кожної людини на важливість ментального здоров’я. Воно в першу чергу залежить від кожного з нас та наших рідних. Ми повинні навчитися зберігати стійкість та душевну рівновагу в найскладніших ситуаціях, а при необхідності – звертатися за допомогою до відповідних фахівців.

10 жовтня Житомирська обласна військова адміністрація організовує Регіональну Конференцію «Ментальне здоров’я – стійкість майбутнього». На заході ми говоритимемо про напрацювання та плани у сфері ментального здоров’я в Житомирській області, про те, як працює послуга з ментального здоров’я у різних сферах.

Також запрошуємо житомирян та гостей міста на інтерактивний вуличний івент «Стежка ментального здоров’я» за участю представників і психологів ДСНС, ГУНП, ПАКТ, Юнісеф, амбасадорки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Дар’ї Квиткової.