З Днем працівників харчової промисловості

Дата: 15.10.2023 08:00

15 жовтня в Україні і світі святкують День працівників харчової промисловості. Це свято стосується всіх, хто задіяний у харчовому виробництві.

15 жовтня – День працівників харчової промисловості - Звягельська міська  рада - Офіційний SMART-портал міста
Від щирого серця вітаю із професійним святом - Днем працівників харчової промисловості. Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності безпосередньо залежить добробут і якість життя кожного українця. Сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, достатку та нових трудових звершень на благо України.

Коростенської районної

військової  адміністрації                                                                                           Олег  РЯБОЙ