Найкращі серед найкращих. Беріть участь у головній премії року для стартапів — USF Startup Awards 2023

Дата: 16.10.2023 09:31

Це можливість показати свою розробку інвесторам чи партнерам, а також знайти прихильників серед українців.

На заході оберуть найкращі стартапи в 15 номінаціях, серед яких: Стартап року, Новачок року, Вибір людей, Прорив року, Кращий стартап із жінкою-засновницею.

Нагородження відбудеться 1 грудня. Використайте цю можливість, щоб розповісти українцям про ваш крутий стартап

Відбір стартапів триває до 1 листопада (включно)

Дізнавайтеся більше деталей та подавайте заявку

Будуємо потужну українську ІТ-екосистему разом

USF Startup Awards 2023 відбудеться в межах щорічного саміту Ukrainian Startup Fund. Захід організовують за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Міністерства економіки та Міністерства освіти і науки України в партнерстві з Western NIS Enterprise Fund, Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України», iClub, UVCA, Advantage Ukraine, IT Ukraine, Kharkiv IT Cluster, Startup Depot, UAFIC, KSE, Center42, Lift99, UNIT.City, TechUkraine, Vector та Speka.