Стартує навчальний IT проєкт для освітян IT for Uni: Bootcamp

Дата: 19.10.2023 10:01

80 українських ЗВО вивчатимуть досвід роботи ІТ-компаній. Запустили освітній проєкт IT for Uni: Bootcamp

Запускаємо навчання IT for Uni: Bootcamp для викладачів та адміністрації вищих навчальних закладів. Це безоплатний курс, який допоможе покращити якість вищої освіти, збільшити кадровий потенціал та впровадити найкращі практики менеджменту навчальних закладів на прикладі ІТ-індустрії.

Слухачі курсу зможуть:

порівняти діяльність роботи університету й ІТ-компанії та залучити талановитих спеціалістів до роботи;

дізнатися більше про проджект-менеджмент в епоху Agile;

залучити фінансування та опанувати фінансовий менеджмент + CSR та sustainability;

використовувати ШІ в роботі навчального закладу;

навчитися співпрацювати з міжнародними партнерами.

Курс містить лекції й воркшопи від керівників топових ІТ-компаній, міжнародних експертів чи успішних ІТ-менеджерів із Sigma Software, EPAM Ukraine, SoftServe, GlobalLogic чи UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Участь у проєкті візьмуть 125 людей із 80 українських ЗВО. Це ректори, декани, директори структурних підрозділів та викладачі. Онлайн-навчання триватиме 5 тижнів.

Втілюємо найкращі практики в освіті разом