#Плічопліч: Житель села Трифонівка розповів про життя в окупації

Дата: 20.10.2023 15:56

З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну село Трифонівка Великоолександрівської громади Херсонської області було окуповане. 06 жовтня 2022 року українські воїни звільнили село від російських загарбників і там знову замайорів український прапор.

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань. Проте, їх жителі дочекалися звільнення і вірять, що  зможуть відновити рідні домівки та вулиці та повернутися до мирного життя.

Наразі, в межах проєкту «Пліч-о-пліч» Житомирщина відновлює пошкоджені від російської збройної агресії об’єкти у Трифонівці.

Один із жителів села, будинок якого постраждав внаслідок ворожих обстрілів, поділився історією життя в окупації.

Детальніше дивіться у відео.