Як не втратити на кредиті: дізнайтеся в новому серіалі від Дія.Освіта

Дата: 25.10.2023 15:37

Кредитна історія — інформація, яку бачать про вас усі банки. По ній працівники оцінюють кредитоспроможність та визначають, яку позику можна надати.

У кожного може виникнути ситуація, коли кредит стає необхідністю.  Хочете розібратися, як правильно побудувати взаємодію з банками та не натрапити на шахраїв? Переглядайте серіал від Дія.Освіта та покращуйте скіл у фінансовій грамотності.

Із 4 серій дізнаєтеся:

як підвищити кредитний рейтинг

як захиститися від шахраїв

як працюють кредитні бюро

Переглядайте серіал (https://osvita.diia.gov.ua/courses/credit-history) та дізнавайтеся, як зберегти фінансову репутацію.

Здобувайте практичні знання онлайн разом з Дія.Освіта

Освітній серіал «Кредитна історія: що це і чому вона важлива» створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта за підтримки програми IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання» у партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO), Фондом ефективного врядування Великобританії (GGF) та Українським бюро кредитних історій.