Взаємодія Міграційної служби Житомирщини із ЦНАП

Дата: 25.10.2023 15:53

Управління ДМС у Житомирській області активно співпрацює із ЦНАП з питань оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Керівниками відділів УДМС забезпечується проведення практико-орієнтованих занять, систематичне надання індивідуальних консультацій спеціалістам ЦНАП задля підтримки високих стандартів надання адміністративних послуг населенню.

Зазначимо, що в Житомирській області, окрім підрозділів міграційної служби,послуги з оформлення та видачі біометричних паспортних документів надаються у відділах організації надання адміністративних послуг та ЦНАПах.

Звягельської, Бердичівської, Овруцької, Олевської, Андрушівської міських рад; Іршанської, Попільнянської, Брусилівської, Новогуйвинської селищних рад; Оліївської та Станишівської сільських рад.

Важливо! Паспортні документи можна оформити або обміняти у будь-якому підрозділі ДМС, “Паспортному сервісі” або ЦНАП незалежно від місця реєстрації громадянина.