Дата: 02.11.2023 16:12

З 01 листопада 2023 року Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом заявок та документів для отримання державної підтримки через Державний аграрний реєстр на виконання положень Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, та організаціям водокористувачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 р.  № 1070 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2023 р. № 1110).

До уваги сільськогосподарських товаровиробників, які використовують  меліоровані землі| Міністерство аграрної політики та продовольства України

У цьому Порядку термін «сільськогосподарський товаровиробник» вживається у значенні, наведеному в Законі України «Про державну підтримку сільського господарства України», інші терміни зазначені – у значенні, наведеному в Законі України «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель».

Бюджетні кошти спрямовані на державну підтримку у вигляді бюджетної дотації:

1. товаровиробникам для реконструкції існуючих та/або будівництва нових меліоративних систем з використанням зрошування дощуванням або краплинного зрошення;
  2. організація водокористувачів для відновлення насосних станцій.

Заявка на отримання бюджетних коштів та документи до неї подаються через особистий електронний кабінет в Державному аграрному реєстрі.