Взаємодія органу пробації та установи виконання покарань

Дата: 03.11.2023 17:00

В рамках пенітенціарної пробації Коростенський РВ №1 та Коростенський РС №1 здійснюють заходи щодо підготовки до звільнення засуджених осіб, що перебувають в місцях позбавлення волі.

03.11.2023 року начальник Коростенського РВ №1 Ярослава Омельчук, заступник начальника відділу Віктор Воловчук та провідний інспектор Коростенського РС №1 Ольга Бондар в ДУ «Коростенська ВК (№71)», за сприяння керівництва установи, провели  консультативну зустріч із засудженими особами, які відбувають покарання та готуються найближчим часом до звільнення з місця позбавлення волі. Засудженим було надано роз’яснення щодо  подальших дій за стінами установи, надано інформацію про центри соціальної підтримки і соціального патронажу осіб, що перебувають в складних життєвих ситуаціях і потребують допомоги, що діють на території Україні. Також було обговорено базовий  алгоритм для отримання підтримки  від державних органів, установ чи благодійних громадських організацій.

Проведена робота має своєю метою зменшення рецидивної злочинності та відновлення соціального та морального становлення осіб, що перебувають в місцях позбавлення волі, після звільнення.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області