Наближаємося до цифрових ветеринарних паспортів. В Україні запустять Єдиний державний реєстр домашніх тварин

Дата: 06.11.2023 12:32

Уряд ухвалив відповідну постанову. Спочатку в реєстр вноситимуть інформацію про котів і собак, далі масштабуємо послугу й на інших тварин. Реєстр допоможе зібрати інформацію про домашніх улюбленців і використовувати її для пошуку загублених тварин, контролю вакцинації та стерилізації.

А також це ще один крок до створення ветпаспорта в Дії. Прямуємо до того, щоб навіть документи пухнастих друзів були під рукою.

Що зміниться?

Українці зможуть добровільно й безоплатно вносити інформацію про свого улюбленця в реєстр у державного або приватного ветеринара. У системі буде функціонал для пошуку домашніх тварин: ви зможете повідомити про знайденого улюбленця або сповістити про втрату свого. Це значно зменшить кількість безпритульних тварин у країні.

Очікуємо на запуск реєстру вже незабаром. Створюємо комфортні послуги для хвостиків