Порядок надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства

Дата: 08.11.2023 09:43

Доводимо до відома інформацію, що Постановою Кабінету Міністрів України від 27.10.2023 року № 1125 затверджено зміни до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 «Про деякі питання надання грантів бізнесу.

Як отримати грант для малого та середнього бізнесу - Новини України - ZN.ua

Зокрема, у Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та тепличного господарства, відповідними змінами передбачено, що:

«Отримувач зобов’язується створити робочі місця та працевлаштування на них осіб на повну тривалість робочого дня із встановленням заробітної плати таким особам у розмірі, не меншому ніж розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за заробітною платою, нарахованою особам, з якими трудові договори укладено протягом відповідного строку, у розмірі, не меншому ніж розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, розрахований з мінімальної заробітної плати».

У Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства також внесені суттєві зміни щодо кількості створення нових робочих місць «не менше 4 постійних та 10 сезонних» було «14» та доповнено, що «Період працевлаштування сезонних працівників має становити не менш як вісім місяців протягом року.