Нові правила декларування, прийняті ВРУ: НАЗК опублікувало розʼяснення

Дата: 22.11.2023 09:57

Закон про відновлення декларування  № 3384-ІХ змінив правила декларування публічних службовців. Нагадаємо, правила декларування встановлює та змінює саме Верховна Рада України.

Щодо оновлення форми декларації з акцизного податку

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) привели свої роз’яснення у відповідність до цього закону та 13 листопада 2023 року, їх опубліковано у розділі  База знань

Наразі триває кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка завершиться до         31 січня 2024 року, тож рекомендуємо ознайомитися з оновленими роз’ясненнями.

У Базі знань систематизовано найпоширеніші питання, які виникають у декларантів під час заповнення декларацій, а також роз’яснено нові положення Закону, прийнятого Верховною Радою Україні.

Не знайшли відповідь на своє запитання у Базі знань – телефонуйте до контакт-центру НАЗК (044) 200-06-94 працює з 09.00 до 18.00 год.