Заклади дошкільної освіти Коростенщини отримають комплекти «НУМО» для раннього розвитку дітей від UNICEF

Дата: 28.11.2023 11:00

Загалом від Дитячого фонду UNICEF передано 185 наборів з навчально-розвивальними матеріалами. Їх отримають усі заклади дошкільної освіти Коростенського району, які працюють в очному або змішаному форматі.

На зображенні може бути: іграшка та текст

З чого ж складається бокс НУМО «Відкривай та розвивай»?

Розвиваючі сортувальні ігри та ігрові набори;

- Матеріали для лялькового театру «Іскорки суперсил»;

- Ігри, постери, комікси, зошити з мінної безпеки;

- Розмальовки та брошури на тему здорового харчування, гігієни, вакцинації та   ментального здоров’я;

- Методичні посібники для вихователів;

- Матеріали з корисними порадами для батьків, опікунів.

Навчально-ігрові матеріали, що входять до складу набору стануть у нагоді вихователям для проведення занять з дітьми в цікавій інтерактивній формі .Яскраві зошити, розмальовки, постери та дидактичні ігри з тематичними  картинками допоможуть дошкільнятам весело навчатися та вдосконалювати необхідні навички і здібності для свого віку.

« Дякуємо Дитячому фонду ЮНІСЕФ за постійну всебічну підтримку дітей Коростенського району. Впевнений, що набори «НУМО» зацікавлять дошкільнят під час освітнього процесу та  допоможуть малюкам у підготовці до школи. А ще - сприятимуть емоційній адаптаці дітей і стануть корисними для організації дозвілля під час перебування в укритті » - зазначив начальник Коростенської РВА Олег Рябой.

На зображенні може бути: 2 людини, дорога та текстНа зображенні може бути: 6 людей та текстНа зображенні може бути: 5 людей та текстНа зображенні може бути: 4 людини, дитина, дитяча іграшка та текстНа зображенні може бути: 3 людини та текстНа зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди навчаються та текстНа зображенні може бути: текст