Чому зникає мобільний звʼязок під час знеструмлень

Дата: 05.12.2023 10:37

Помічали, як під час відключень світла 4G-звʼязок змінюється на 2G? Це відбувається через перенавантаження мережі. Зазвичай 80% інтернет-трафіку вживається через домашній або офісний інтернет, проте під час знеструмлень українці переключаються на мобільний, тому навантаження зростає мінімум у 5 разів і звʼязок та інтернет стають нестабільними.

Фото без описуЯк змінити ситуацію?

Подбайте про альтернативу інтернету вдома. Про найпопулярніші технології вже розповіли в попередніх постах, читайте тут
Використовуйте мобільний інтернет лише за необхідності — для дзвінків та повідомлень.

А якщо хочете переглянути улюблений серіал, подивитися новий подкаст або прочитати книжку, просто завантажте їх завчасно на стримінгових сервісах. Оскільки через перевантаження мережі інші люди не зможуть зайти в месенджер та відправити термінове повідомлення.

Так базові станції операторів працюватимуть довше, а мобільний зв’язок залишатиметься стабільним