З Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2023 12:06

Шановні волонтери, щиро вітаю вас із нагоди свята!

Волонтери - це люди, які щодня вкладають свою енергію та зусилля в благо нашої країни. Забезпечують  надійний тил нашим Захисникам, та реалізовують благодійні проєкти на підтримку населення.

Ваша самовідданість та готовність допомагати в будь-який час створює справжні зміни у житті тих, хто потребує допомоги.
Весь світ надихається вашою справою, адже український волонтер – це вже особливий феномен цього руху.
Дякую всім, хто допомагає нашій країні, за вашу працю, сміливість та здатність вчасно прийти на допомогу!
Бажаю усім вам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже потрібній роботі!
Разом до перемоги!

Коростенської районної

військової адміністрації                                                                                                       Олег РЯБОЙ