З Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 10:32

Шановні працівники органів місцевого самоврядування  територіальних громад!
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Розвиток держави та наших громад неможливий без ефективної роботи органів місцевої влади.  Представляти громаду, знати проблемні місця і докладати всіх зусиль для їхнього вирішення – почесна і відповідальна місія.
Саме від вашої діяльності залежить комфортне та безпечне життя наших людей.
Саме представники органів місцевого самоврядування мають бути найближчими до людей у будь-якій ситуації, першими приходити на допомогу.
Під час війни ваша відповідальність збільшилося в рази. Від злагодженості та професійності місцевого керівництва сьогодні залежить не тільки рівень життя громадян, а й їхня безпека.
Висловлюю подяку всім представникам місцевого самоврядування за повсякденну нелегку працю заради розвитку наших населених пунктів. Зичимо терпіння, здійснення всіх задумів, невичерпної енергії, мирного неба над нашими містами і селами та найскорішої
Перемоги над ворогом.

Начальник Коростенської

районної військової адміністрації                                                                                       Олег Рябой