З Днем створення Державної служби зайнятості України

Дата: 21.12.2023 12:07

Шановні працівники Державної служби зайнятості!

Державна служба зайнятості

Прийміть щирі слова подяки та привітання з нагоди 33-ої річниці від дня створення Державної служби зайнятості України!

Своєю повсякденною працею Ви формуєте у суспільстві образ служби зайнятості, як сучасної сервісної системи з високою культурою надання соціальних послуг та здатністю оперативно реагувати на стрімкі зміни на ринку праці. Завдяки Вашому професіоналізму та самовідданості Ви повернули тисячі шукачів роботи до продуктивної зайнятості, а роботодавці отримали кваліфіковані кадри.

Тож нехай усі сказані Вами слова підтримки, мудрі поради та рекомендації, що допомогли іншим відновити віру в свої сили, повертаються до вас сторицею. Хай доля буде прихильною до Вас, дарує міцне здоров’я та душевну гармонію.

Бажаю всім мирного неба над головою, родинного тепла та затишку!

Коростенської районної

військової адміністрації                                                               Олег Рябой