Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі

Дата: 22.12.2023 09:37

Працювати енергетиком – це означає  присвятити цій сфері своє життя, щодня та щохвилини нести відповідальність за якісне та безперебійне електропостачання, забезпечуючи світлом та теплом наші будинки. Завдяки професіоналізму  працівників енергетичної галузі працюють виробництва, промисловість, малі та великі підприємства, заклади освіти.

Шановні енергетики, висловлюю вам щиру подяку за самовіддану та наполегливу працю, за великі зусилля  та вміння, яких так вимагає праця енергетика. У ваш професійний день бажаю міцного здоров’я,  натхнення, нових досягнень, реалізації всіх планів та задумів!  Нехай цей день буде сповнений світлом, теплом та щирими привітаннями!

Коростенської районної

військової адміністрації                                                            Олег Рябой