Дата: 25.12.2023 18:30

Кожна дитина заслуговує на увагу і турботу. Їх щасливі усмішки – це безцінний скарб і найбільша нагорода.

На зображенні може бути: 12 людей

З теплом і водночас з сумом у серці начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой  привітав з Різдвом та подарував солодощі дітям, які нажаль не відчували батьківської турботи, але зараз вони в безпеці та під опікою люблячих людей.

Важливо сприяти розвитку сімейних форм виховання дітей, оскільки жоден інтернатний заклад не може повністю замінити дитині тепло та підтримку родини.

Велика шана всім батькам-вихователям та тим, хто допомагає створювати родинне тепло для кожної дитини. Щира усмішка на їх обличчі свідчить про те, наскільки важливо дарувати їм увагу. Вони заслуговують на щасливе та безтурботне дитинство, і ми зобов’язані робити все можливе, щоб зробити це реальністю.

«Також дякую громадським організаціям які постійно допомагають та підтримують родини з дітьми»,- зазначив начальник Коростенської РВА Олег Рябой.

На зображенні може бути: вівсяне печиво та текст

На зображенні може бути: 8 людей та люди навчаються

На зображенні може бути: 5 людей та дитина