Привітання начальника Коростенської районної військової адміністрації Олега Рябого з прийдешнім Новим Роком

Дата: 31.12.2023 15:01

Друзі, вітаю усіх з прийдешнім Новим Роком!

Фото без описуУ першу чергу висловлюю слова вдячності нашим Захисникам. Ваша відданість вартує великої поваги. Дякую за вашу невтомну службу та відвагу. Будьте міцними, як ніколи. Нехай цей рік принесе довгоочікувану Перемогу і повернення додому, до рідних обіймів.

Бажаю, щоб наші діти мали щасливе дитинство та насолоджувалися кожною хвилиною, а їхні серця наповнювалися теплом та радістю, яку вони заслуговують.

Нехай цей рік приносить нам спокій, міцне здоров'я, об'єднання у родинному колі та віру у щасливе майбутнє незалежної, квітучої України. Разом ми сильні, разом ми подолаємо будь-які труднощі!

Начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой