#ТиЯк?: «Стежка ментального здоров’я» тепер у Народицькій громаді

Дата: 10.01.2024 16:50

5 січня  в рамках всеукраїнської програми «Ти як?» відбувся інтерактивний івент «Стежка ментального здоров’я» на базі Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Народицької селищної ради.

Організатором заходу стала Народицька селищна рада. В заході взяли участь працівники центру первинної медико-санітарної допомоги, Народицької лікарні та селищної ради.

Що таке ментальне здоров′я?

Ментальне здоров′я – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. Мета “Стежки ментального здоров’я” – привернути увагу кожної людини на важливість ментального здоров’я. Заохочуючи жителів Народицької громади дбати про свій психоемоційний стан інтерактивні івенти «Стежка ментального здоров’я» пройдуть в громадах району.