Приєднуйтеся до першопрохідців! Ваш шанс стати частиною ініціативи для розвитку дитячих садочків на дому

Дата: 11.01.2024 08:45

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» анонсує  проєкт “Дитячий садочок на дому для дітей раннього віку”, що реалізується за ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) та спрямований на підтримку й розширення можливостей жінок з дітьми вийти на ринок праці в Україні.

До участі запрошуються жінки віком від 18 до 54 років, які проживають у Київській або Житомирській області та готові до створення власного дитячого садочка домашнього типу, мають час і відчувають здатність підтримати інших жінок і маленьких дітей у своїй громаді!

На основі конкурсного відбору буде обрано тридцять учасниць, що приєднаються до першої групи жінок-новаторок, які формуватимуть майбутнє сфери послуг догляду та розвитку дітей раннього віку на дому в Україні. Ця ініціатива - не просто про відкриття дитячого садочка вдома, це можливість для жінок розкрити свій потенціал завдяки інтенсивному тренінгу з підприємництва та створення дитячого простору.

Навчальний курс включатиме основні аспекти створення та розвитку бізнесу з догляду та розвитку дітей раннього віку на дому. Після проходження курсу найвмотивованіші п’ять учасниць отримають фінансову допомогу в гривневому еквіваленті ( до 5 000 доларів США) кожна для відкриття свого дитячого садочка вдома. А досвідчені ментори та експерти стануть наставниками й нададуть підтримку для забезпечення сталого успіху ваших послуг.

Аби долучитись потрібно заповнити гугл-форму за посиланням:

Під час реєстрації поділіться своєю мотивацією, досвідом і планами щодо сприяння цілям проєкту.

Заявки приймаються до 28 січня 2024 року.

Основні критерії участі:

Жінки віком від 18 до 54 років.

Місце проживання в Житомирській або Київській областях.

Мають пристрасть до догляду за дітьми та мріють відкрити власний дитячий садок вдома .

Готові взаємодіяти з дітьми раннього віку, забезпечуючи їх догляд та розвиток.

Прагнуть створити безпечне, емоційно комфортне та розвиваюче середовище.

Ключовий аспект проєкту "Дитячий садочок на дому для дітей раннього віку" це створення ДОСТУПНИХ послуг з догляду і розвитку для дітей раннього віку. Важливо, аби майбутні послуги, які створять фіналістки проєкту були доступні для великої кількості жінок в тому числі, які не мають достатніх фінансових ресурсів .

Зареєструйтеся зараз та станьте частиною першопрохідців, які трансформують сферу догляду за дітьми в Київській та Житомирській області .

Для запитань та роз'яснень, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою:

homebased.ececservices@gmail.com

Навчання і конкурс грантів проводяться в межах проєкту “Дитячий садочок на дому для дітей раннього віку” за ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) та впроваджується Всеукраїнський фонд «Крок за кроком».