#ТиЯк?: «Стежка ментального здоров’я» тепер у Овруцькій громаді

Дата: 12.01.2024 10:01

В Овруцькій громаді, 11 січня, відбувся інтерактивний івент  «Стежка ментального здоров’я». Організовано  Координаційним центром підтримки цивільного населення при Коростенській районній військової адміністрації спільно з практикуючими психологами Овруцького центру ПМСД. Запрошені були директори шкіл та садочків, соціальні працівники.

Під час заходу учасники мали можливість поспілкуватися з практикуючими психологами, які в свою чергу дали поради дій  в стресових ситуаціях.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості. Піклування про ментальне здоров’я має стати звичною відповідальністю кожного.

Здатність до адаптування, функціонування й навіть певного розвитку під час війни, перспективи повоєнного відновлення України значною мірою залежать від рівня емоційної солідарності громадян та культури піклування про ментальне здоров’я.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.