На Житомирщині підлітки можуть отримати психосоціальну допомогу

Дата: 18.01.2024 10:45

Днями у місті Житомирі відкрили Центр «СвіТи», де хлопці та дівчата віком від 12 до 16 років зможуть отримати консультацію фахових психологів.

В Центрі дітям допомагатимуть подолати наслідки психологічних травм війни за допомогою розвивальних та інтерактивних вправ, дискусій, ділових і рольових ігор, застосування арттерапевтичних і релаксаційних технік.

Окрім внутрішніх переселенців, Центр надаватиме допомогу тим дітям, батьки яких захищають Україну. А також тим, хто втратив когось із близьких через повномасштабне вторгнення рф.

Для участі у програмі батькам необхідно заповнити анкету. Після цього фахівці Центру зв’яжуться з родиною і розкажуть про подальші кроки.

Наразі на Житомирщині проживає 16,5 тисяч дітей, які евакуювалися із небезпечних територій.

Нагадаємо, що Віталій Бунечко долучився до відкриття Центру психосоціальної допомоги для підлітків «СвіТи».