Привітання начальника Коростенської РВА Олега Рябого з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 12:33

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому 22 січня було проголошено Акт З'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Цей визначальний момент є символом національної єдності та боротьби за незалежність.

Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, справедливій та сильній країні.

Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.

Чітко усвідомлюючи, що маємо бути сильними і незламними, ми підтримуємо одне одного та долаємо випробування разом. Наша єдність – це міцний ланцюг, що веде нас до перемоги.

Тільки разом ми сильні, бо наша сила полягає у єдності. Разом і спільними зусиллями до Перемоги! Слава Україні!

Коростенської районної

військової адміністрації                                                                                        Олег РЯБОЙ