Результати першого етапу чемпіонату Коростенського району з волейболу серед чоловічих команд «Ліга Полісся» сезону 2023-2024 роках

Дата: 23.01.2024 16:09

21 січня 2024 року звершилося перше коло чемпіонату   Коростенського району з волейболу серед чоловічих команд. В даному чемпіонаті  приймає участь  10 команд міських, селищних, сільських рад Коростенського району.

Шість кращих команд продовжать змагатися за нагороди у другому колі,  які буде розпочато 04 лютого 2024 року. Результати зіграних матчів, між собою на першому етапі, будуть враховані в турнірній таблиці. Команди, які зайняли 7-10 місця розіграють між собою 7-10 позиції.

головний спеціаліст відділу освіти,

охорони здоров’я, культури та спорту

Коростенської районної державної адміністрації                          Жанна Сидоренко