Пам’ятаємо подвиг Героїв Крут

Дата: 29.01.2024 09:00

Бій під Крутами 29 січня 1918 року є символом героїзму та самопожертви нашого народу в боротьбі за незалежність, прикладом для нинішніх і майбутніх захисників української держави.

Фото без описуПоєдинок під Крутами був успішною оборонною операцією: затримка українськими молодими воїнами просування ворога дала змогу укласти Брест- Литовський мир, що було міжнародним визнанням української незалежності.

Події Української революції 1917-1921 років, зокрема й бій під Крутами, підтвердили тезу про те, що здобути державність, а тим більше її утримати, без належно оснащених та навчених збройних сил неможливо.

Сучасна українська армія успадкувала славні бойові традиції своїх предків та завжди берегтиме в памʼяті імена героїв: воїнів-русичів, козаків, січових стрільців, вояків Армії УНР і Української повстанської армії, а також героїв сучасної російсько-української війни.