#ЗнаЇмо: Порція молока та молочних продуктів щодня

Дата: 30.01.2024 14:51

Молоко та молочні продукти, зокрема кисломолочні вироби, є корисними для людей будь-якого віку.

Вони забезпечують міцність кісток, підтримують імунну систему та сприяють здоров’ю серця протягом усього життя, особливо для дітей, підлітків та дорослих, які регулярно їх споживають. Ці продукти є джерелом незамінних поживних речовин.

Харчування, яке включає молоко та молочні продукти, сприяє міцності кісток завдяки високому вмісту кальцію. Рекомендовано споживати три порції на день для оптимального засвоєння кальцію.

Молоко та кисломолочні продукти також є джерелом вітамінів та мінералів, особливо калію, який підтримує здоров’я серця, та вітаміну D, необхідного для засвоєння кальцію.

З огляду на це, варто обирати молочні продукти помірної жирності, наприклад, молоко 2,6% жирності, кефір 2,5%, домашній сир 5% жирності. Продукти з високим вмістом цукру краще споживати обмежено, оскільки вони можуть призвести до зайвої ваги та карієсу.

Різноманіття молочних продуктів на ринку дозволяє задовольнити смакові уподобання кожного. Їхня користь для здоров’я підтверджується численними науковими дослідженнями. Тож, не забувайте про правило: вживати три порції молока та молочних продуктів щодня.

#ЗнаЇмо

#ЗдороваЇжа