Начальник Коростенської РВА Олег Рябой відвідав Шоломківський ліцей, який приєднався до шкільних ліг "Пліч о пліч.Разом переможемо"

Дата: 01.02.2024 09:24

Спорт для дітей та молоді завжди на часі: кожна гра, кожне тренування – це вклад у їхнє здоров’я та розвиток.

Перебуваючи у Овруцькій громаді відвідав Шоломківський ліцей, який приєднався до шкільних ліг "Пліч о пліч.Разом переможемо" та за дорученням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка передав спортивний інвентар для тренувань.

Команди з Шоломківського ліцею братимуть участь у змаганнях з футзалу та волейболу. Учасників чекають п'ять етапів на різних рівнях: шкільному, територіальному, районному, обласному та всеукраїнському.

Вражає ентузіазм та наполегливість юних спортсменів під час занять та підготовки. Це підкреслює важливість шкільних ліг, які викликають такий позитивний відгук серед молоді.

"Спортивного духу та командної сили бажаю всім учасникам змагань шкільних ліг "Пліч-о-пліч. Разом переможемо"! Нехай кожна перемога для вас стане новим кроком у досягненні великих цілей", - зазначив Олег Рябой.