Спільна нарада ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» та структурні підрозділи Коростенської РВА

Дата: 07.02.2024 12:03

З метою покращення роботи у таких напрямках державної політики як впровадження Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми та запобіганні гендерно зумовленому насильству, сьогодні, 07 лютого проведено спільну нараду з представницею громадської організації «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Бабенко Іриною Германівною.

Під час наради учасники обговорили питання: громадського моніторингу виконання заходів Державної цільової програми з протидії торгівлі людьми; налагодження системи збору інформації про виконання завдань і заходів в рамках даної програми; взаємодію районних військових адміністрацій з ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» з питання виявлення та надання допомоги за рахунок гранту Міжнародної організації з міграції наступним категоріям осіб з числа ВПО та трудових мігрантів.

У проведенні робочої наради взяли участь начальник управління соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації Ситнік Лілія, начальник відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг Авраменко Світлана, головний спеціаліст відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг Сазонова Вікторія, головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Сидоренко Жанна, тимчасово виконуючий обов’язки начальника служби у справах дітей Максименко Аліна, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Романюк Інна.