Начальник Коростенської РВА Олег Рябой долучився до урочистого покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам

Дата: 15.02.2024 14:06

Щорічно українці відзначають цей день, як день пам’яті десятків тисяч громадян України, які були змушені воювати, проливаючи кров за примарні ідеї російсько-радянської імперії.

Афганська війна стала однією з найтрагічніших сторінок історії. Ми пам’ятаємо героїчні подвиги, мужність і вірність військовій присязі, яку демонстрували наші військовослужбовці. Вдячні вам за мужність, стійкість та витримку. Ваша вірність заслуговує на глибоку повагу. Ми схиляємо голови перед тими, хто загинув, виконуючи свій обов’язок.

Велика шана ветеранам локальних збройних конфліктів, які наразі використовують свій бойовий досвід для захисту України від російських загарбників.

Вічна пам'ять загиблим Героям, які віддали своє життя за Україну!

Долучився до урочистого покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Вічна пам'ять загиблим Героям, які віддали своє життя за Україну!