День Героїв Небесної Сотні - 20 лютого

Дата: 20.02.2024 14:17

Сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні.

Кожне серце українців наповнене великою гордістю і повагою до тих, хто став символами незламної волі та відданості у боротьбі за нашу країну.

Ми завжди будемо пам’ятати та шанувати мужність і патріотизм Героїв Революції гідності, які стояли за свої переконання до останнього подиху. Їхня відвага і сила духу не мають собі рівних.

Сьогодні ми покладаємо квіти до меморіалів, щоб вшанувати пам'ять нашого земляка, Героя України Сергія Кемського та всіх інших Героїв, які віддали своє своє життям заради майбутнього нашої країни.

Подвиг Героїв Небесної Сотні — вічний символ мужності та відданості українського народу. Тисячі Захисників і Захисниць стоять неприступним муром,обороняючи національну спадщину, свободу, культуру та мову України.

Вічна пам’ять Героям, які віддали своє життя за європейський вибір та свободу. Слава Україні!

Начальник Коростенської

районної військової адміністрації                                                                                     Олег Рябой