Малинська громада приєдналася до змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 28.02.2024 17:04

Сьогодні в приміщенні Малинської дитячо-юнацької спортивної школи відбулося урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу. З вітальним словом до учасників звернувся секретар міської ради Василь Майстренко та заступник начальника управління освіти, молоді спорту та НПВ Валентина Заровна.

Першими до змагань приступили команди черліденгу із навчальних закладів громади. Всі учасники показали високий рівень підготовки та гарні артистичні здібності.

За результатами оцінювання журі перемогу здобула команда Малинського ліцею № 3. Саме вона представлятиме нашу громаду на ІІІ етапі змагань, який проходитиме у місті Коростень. Друге та третє місце відповідно зайняли команди Малинівського ліцею та Ново-Вороб’ївської гімназії.

Попереду - змагання із інших видів спорту. Тож бажаємо всім учасникам успіхів, наполегливості та високих результатів!

#плічопліч #разомпереможемл #шкільніліши #scl_zhytomyrregion #Житомирщина

На зображенні може бути: баскетбол

Немає опису світлини.