Пліч-о-пліч шкільні ліги Житомирщини

Дата: 06.03.2024 16:16

06 березня у Чоповицькій громаді відбулися фінальні змагання ІІ (територіального) етапу “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” з черліденгу на базі КЗ «Йосипівська гімназія», серед шкільних команд громади.

Черліденг - це один з різновидів гімнастично-акробатичних видів спорту. Окрім змагань між групами підтримки, черліденг може бути частиною розважальної програми спортивного шоу, наприклад, виступ у перерві матчу. Змагання з цього виду проходять дуже динамічно та яскраво. З нього проводяться чемпіонати та Кубки України, чемпіонати світу та Європи, етапи ліги Європи.

Урочисту частину змагань було розпочато виконанням Гімну Держави та хвилиною мовчання в пам’ять про захисників України, які віддали життя в боротьбі за її суверенність і незалежність.

У підсумку команда КЗ «Чоповицький ліцей» виборола перемогу та представлятиме громаду на районному етапі змагань із черліденгу. Друге місце поділили між собою команди КЗ «Владівська гімназія» та КЗ «Йосипівська гімназія».

Учасники показали високий рівень та гідно змагались за призові місця.

Вітаємо команди та їх наставників! Разом до Перемоги!

На зображенні може бути: 15 людей та люди грають у баскетбол