Дата: 07.03.2024 19:33

07 березня 2024 року в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» на базі Коростенської ДЮСШ проходили змагання з волейболу серед дівчат, 18 команд закладів загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади змагались за право бути найкращими та представляти Коростенську громаду на наступному, районному, етапі змагань.

Змагання виявились дуже цікавими і пройшли у напруженій боротьбі, жодна з команд не мала намірів поступатись.

В результаті змагань перше місце здобула команда Коростенського міського ліцею №4, другими стали вихованці КМЛ №12 та третю сходинку посіла команда КМЛ №7.

Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів та перемог!