Дата: 14.03.2024 10:25

13 березня 2024 року Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА був проведений семінар-тренінг  «Консультативно-дорадчі органи у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності».

Семінар-тренінг провели заступник начальника управління – начальник відділу молодіжної політики   та національно-патріотичного виховання Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної  військової адміністрації Людмила Гуменна, та головний спеціаліст відділу молодіжної політики   та національно-патріотичного виховання Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної  військової адміністрації  Тетяна Поліщук.

Безпосередньо до проведення семінару були залучені представники структурних підрозділів міських, селищних, сільських рад, які реалізують молодіжну політику та національно-патріотичне виховання у Коростенському районі.