Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

Дата: 14.03.2024 16:56

На Олевщині триває ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських шкільних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

11 березня 2024 року на базі Олевського ліцею №3 відбулися змагання з баскетболу (дівчата) серед команд закладів освіти під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

Із 5 команд, які змагалися за право представляти громаду на ІІІ районному етапі, першість виборола команда Тепеницького ліцею.

Друге місце в чесній, азартній, спортивній боротьбі отримала команда дівчат з Олевського ліцею №1.

Третіми стали юні баскетболістки Олевського ліцею №3

Всього участь в змаганнях з баскетболу взяли майже 60 учениць

Нагадаємо, що змагання для школярів “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги. Разом переможемо” покликані долучити до масового спорту учнів базової школи, сприяти розвиткові в них здорового способу життя та прагнення до фізичного самовдосконалення.

Дякуємо суддівській команді, відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради за радість спортивного духу, який відчули учасники шкільної ліги.

Дякуємо ЗСУ, що змагалися без перерви на повітряну тривогу!!!

Вітаємо всіх учасників та бажаємо перемогти найсильнішій команді і найважливіше здоров’я нашим наполегливим і талановитим учням.

Разом до перемоги!