14 березня - День українського добровольця. Це день багатьох тисяч українців, які не вагаючись за покликом серця стали на захист своєї Батьківщини

Дата: 14.03.2024 19:30

З нагоди Дня українського добровольця відзначили подяками Коростенської РВА добровольців добровольчих формувань територіальних громад Коростенського району за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Наші добровольці – це справжні символи мужності та самовідданості. Вони, хоч і не військові за професією, віддаються служінню своїй країні з усією рішучістю та відвагою. Їхня готовність стати на захист України є запорукою нашої Перемоги .

"Дякую кожному з вас за мужність, героїзм та самопожертву,"- зазначив начальник Коростенської РВА Олег Рябой.

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв-добровольців, які віддали своє життя за Україну. Вони завжди залишатимуться в наших серцях.

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!