Шість громад Коростенського району отримали сучасні електроскутери для працівників соціальної сфери

Дата: 23.03.2024 11:40

22 березня, шість громад Коростенського району (Словечанська, Горщиківська, Чоповицька, Коростенська, Олевська, Лугинська) отримали сучасні електроскутери для працівників соціальної сфери.

Це стало можливим завдяки плідній співпраці Житомирської ОВА з Міністерством соціальної політики України, Програмою розвитку ООН та уряду Японії.

Електричні транспортні засоби обладнані потужним двигуном і ємним акумулятором, що забезпечить переміщення на відстань до 70 км на одному заряді та стануть невід'ємним помічником для соціальних працівників. Це значно полегшить роботу фахівців , які долають великі відстані, надаючи допомогу населенню своєї громади.

"Вдячний всім хто долучився до цієї ініціативи та продовжує залучати нові проєкти і програми, дуже важливо, щоб наші громадяни відчували підтримку з боку держави, а соціальні працівники, які працюють безпосередньо з людьми, мали все необхідне для того, щоб надавати ці послуги якісно та вчасно,"- зазначив начальник Коростенської РВА Олег РЯБОЙ.