Привітання начальника Коростенської РВА Олега Рябого з Днем Служби безпеки України

Дата: 25.03.2024 11:00

Сьогодні ми відзначаємо День Служби безпеки України - день, коли ми пишаємося роботою наших силових структур і їх внеском у забезпечення національної безпеки та захисту наших громадян.

Я хочу висловити щирі слова вдячності всім працівникам Служби безпеки України за їх постійні зусилля та невтомну працю на захист нашої держави від зовнішніх та внутрішніх загроз.

Ми живемо в непрості часи, коли Україна зазнає тиску з боку зовнішніх ворогів та стикається зі складними викликами.

Проте, завдяки вашій відданості та професійній компетентності ми можемо бути впевнені у своєму майбутньому та в здійсненні наших стратегічних цілей.

Нехай ваша робота буде нагородою високої оцінки та шанобливого ставлення від нашої держави та громадян. Бажаю вам успіхів у виконанні ваших завдань!

Коростенської районної

військової адміністрації                                                                                                           Олег РЯБОЙ