Дата: 26.03.2024 14:33

Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Житомирській області (далі – Управління) повідомляє, що з метою забезпечення охорони водних біоресурсів та створення сприятливих умов для їх природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у період нересту 2024 року, видано наказ Управління від 22.03.2024 р. № 31 «Про перенесення строків заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктів (їх частинах) на період нересту та перелік меж нерестовищ у період нересту 2024 року».

Також, нагадуємо, що відповідно до Наказу Управління Державного агентства меліорації  та рибного господарства у Житомирській області  від 22.11.2023 р. № 69 у рибогосподарських  водних об’єктах Житомирської області встановлено заборону на лов річкових раків до 30 06.2024 року.