Робочий візит начальника Коростенської РВА Олега Рябого до Малинської громади

Дата: 27.03.2024 08:13

Спільно з головою Малинської громади Олександром Ситайлом відвідали Малинський дошкільний навчальний заклад «Калинонька» та оглянули оновлене укриття, яке тепер відповідає всім вимогам та потребам дітей під час навчального процесу.

Завдяки підтримці Дитячого фонду (ООН) ЮНІСЕФ зроблено необхідний ремонт для безпечного перебування вихованців під час повітряної небезпеки. Укриття облаштоване системами опалення, вентиляції, освітлення, водопостачання, новими меблями та іграшками, що сприяє безпечному та комфортному продовженню освітнього процесу дітей.

Передав для потреб садочка два ноутбуки та необхідну гарнітура від UNICEF Ukraine. Ця техніка стане у нагоді вихователям закладу під час підготовки й проведення інтерактивних навчальних занять з дітьми, як в групі так і в укритті.

Дякуємо нашим партнерам ЮНІСЕФ за постійну підтримку та працю з метою забезпечення найкращих інтересів дитини.