В Коростенській районній військовій адміністрації Житомирської області відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»

Дата: 28.03.2024 12:16

27 березня 2024 року під головуванням першого заступника начальника Коростенської районної військової адміністрації Лариси Хоречко  відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».

Робочою групою розглянуто інформацію про результати проведеного моніторингу публічних закупівель Коростенського району.

В результаті було встановлено, що більшість закупівель здійснюються для покращення стану критично важливої інфраструктури, забезпечення першочергових потреб Збройних Сил України, територіальної оборони, внутрішньо-переміщених осіб та функціонування комунальних підприємств.