#ПрозорістьТаПідзвітність: В ОВА відбулася нарада з працівниками апарату і уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції

Дата: 29.03.2024 13:47

29 березня відбулася нарада під керівництвом завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Житомирської обласної військової адміністрації ЖОВА Олега Хабчука. Предметом обговорення стало завершення процесу електронного декларування доходів державними службовцями за звітний період 2023 року у 2024 році.

Олег Хабчук зауважив, що залишилося три дні до подачі декларації, а тому уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції повинні ще раз нагадати працівникам подати декларацію. Особливо звернути увагу на працівників, які хоча б 1 день в період з 1 січня до 31 березня 2024 року виконували діяльність, яка передбачає обов’язок подання декларації, або перебували на посаді, яка зумовлює здійснення такої діяльності. Також звернути увагу на працівників, які у 2023 році припинили здійснювати діяльність, яка передбачає обов’язок подання декларації, або перебування на посаді, яка зумовлює здійснення такої діяльності.