Цього тижня в Коростенському районі стартує ІІІ етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

Дата: 01.04.2024 14:26

Успішно завершився ІІ етап змагань, який передбачав змагання шкільних команд на рівні територіальних громад.

Протягом останніх двох місяців 548 команд, загалом майже 5 тисяч учнів, продемонстрували свою майстерність і командний дух на територіальному етапі.

Мета змагань збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Команди шкільних закладів брали участь у п'яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. Діти наполегливо прагнули до перемоги, показуючи свої найкращі здібності. Напруженою та захоплюючою була боротьба. Усі команди проявили неймовірну жагу до перемоги та дали заряд позитивних емоцій глядачам.

Командам переможців бажаємо успіхів на ІІІ етапі змагань, де вони будуть представляти громади.

Нехай ці змагання стануть відправною точкою для нових великих звершень і досягнень, хорошим стимулом і мотиватором .

Зичимо ніколи в собі не сумніватися, постійно прагнути до високих перемог!

#плічопліч

#разомпереможемо