Конференція «Турбота з народження вдома: універсально-прогресивна модель домашніх візитів»

Дата: 02.04.2024 08:36

Запрошуємо сімейних лікарів, педіатрів та медичних братів і сестер взяти участь у національній конференції "Турбота з народження вдома: універсально-прогресивна  модель домашніх візитів".

Коли: 11-12 квітня 2024 року

Де: в гібридному форматі (офлайн у м. Київ та онлайн).

Під час заходу обговоримо досягнення програми домашніх візитів «Турбота з народження вдома» та бачення моделі охорони здоров'я дітей від 0 до 3 років, також зміни до Порядку надання первинної медичної допомоги.

Для участі зареєструйтесь за посиланням https://cutt.ly/Xw3Bxwpa

Дедлайн реєстрації: 05 квітня 2024 р.

Програма «Турбота з народження вдома» передбачає впровадження універсально-прогресивної моделі домашніх візитів.  Кожна родина із дітьми віком від 0 до 3 років зможе отримати медико-соціальну допомогу на первинній ланці вдома. Крім того кількість візитів регулюватиметься в залежності від потреби родини у додатковій підтримці.

Програма «Турбота від народження вдома» реалізується ЮНІСЕФ спільно з Міністерством охорони здоров’я України за фінансової підтримки урядів Іспанії та Японії, Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW, та Citi. Вже 170 ЦПМСД із 12 областей України приєдналися до впровадження програми в пілотному режимі.