Військовослужбовця з Житомирщини відзначили почесним знаком «Лицарський хрест»

Дата: 18.04.2024 12:10

Василь Іванович Корзун родом з села Поліського Житомирської області. Нині він проходить службу в  Збройних Силах України.

Фото без описуФото без опису

За час служби Василь проявив себе справжнім патріотом держави, відданим українському народові та конституційному обов’язку. Ризикуючи власним життям, під щільними артилерійськими обстрілами та під прицілом ворожих дронів, він неодноразово здійснював евакуацію поранених бійців з поля бою.

Нині Василь успішно виконує бойові завдання в Донецькій області, де особистим прикладом надихає побратимів на виконання військового обов’язку.

За особисту мужність під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України та вірність військовій присязі солдат Корзун Василь Іванович нагороджений почесним нагрудним знаком «Лицарський хрест». Нагороду героєві особисто вручив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.